Nominacja w konkursie EDUInspiracje 2020

Projekt „Stop-klatka” zrealizowany przez Fundację Instytut Re-Integracji Społecznej otrzymał nominację w konkursie EDUInspiracje 2020

Konkurs ma na celu m.in. wyłonienie najbardziej wartościowych, zwłaszcza w zakresie upowszechniania i wykorzystywania rezultatów działań, projektów dofinansowywanych z programów zarządzanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji oraz promocję najlepszych projektów, których rezultaty zainspirowały społeczności lokalne i wpłynęły na rozwój edukacji.

FRSE nominuje 5 kandydatów w każdej z kategorii: Erasmus+, Europejski Korpus Solidarności, PO WER, Polsko-Litewski Fundusz Wymiany Młodzieży, Polsko-Ukraińska Rada Wymiany Młodzieży oraz dla organizacji i instytucji należących do sieci Eurodesk Polska.

Nasza Fundacja została nominowana w kategorii Polsko-Ukraińska Rada Wymiany Młodzieży.

Projekt pn. „Stop-klatka” został sfinansowany ze środków Polsko-Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży z dotacji Ministerstwa Edukacji Narodowej. Został on zrealizowany przez naszą Fundację w partnerstwie z Civic organization “Development and Initiative” z Ukrainy.

Więcej o projekcie „Stop-klatka”

Ogłoszenie wyników nastąpi 18 grudnia 2020 r.

Więcej informacji o konkursie EDUInspiracje