Digitalise me – piąty newsletter
Prezentujemy ostatni, piąty newsletter projektowy!
Projekt „Digitalise me” ? „Scyfryzuj mnie” ? ?, czyli o podnoszeniu kompetencji cyfrowych osób starszych ??????
Więcej o projekcie można przeczytać tutaj: Projekt „Digitalise me”
Przedstawiamy piąte wydanie newslettera, w którym przeczytać można o ostatnim międzynarodowym spotkaniu projektowym, które odbyło się w Łodzi oraz o wszystkich wydarzeniach upowszechniających zorganizowanych przez partnerów projektu.
Ostatnie wydanie newslettera można znaleźć tutaj.
Chcecie dowiedzieć się jeszcze więcej? ? Zapraszamy na nasze kanały internetowe!
? Platforma ze wszystkimi materiałami i rezultatami projektu: digitaliseme.eu/pl
? ? Profil na Facebook’u: fb.me/digitaliseme.project




