Zapraszamy na praktyki do Fundacji IRIS!

Fundacja Instytut Re-Integracji Społecznej zaprasza na praktyki studenckie dedykowane studentom kierunku filologia angielska – specjalizacja translatorska.

Praktyki studenckie w Łodzi lub ONLINE,
Możliwość zdobycia doświadczenia z zakresu tłumaczeń (angielski),
Rozwój umiejętności pisarskich,
Możliwość zdobycia wiedzy na temat funkcjonowania organizacji pozarządowej.

Zgłoszenie na praktyki

Napisz do nas mail na adres biuro@fundacjairis.com.

Czas trwania praktyk

W zależności od oczekiwań uczelni. Ponieważ proponujemy przede wszystkim współpracę zdalną, praktyki oceniamy przy uwzględnieniu zaangażowania i efektów współpracy z praktykantem.

Termin

Prowadzimy ciągłą rekrutację na praktyki. Jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc, jednocześnie jesteśmy w stanie przyjąć tylko kilka osób.

Aby poznać szczegóły, dostępne terminy, zapraszamy do kontaktu mailowego. W tytule wiadomości prosimy zapisać „Praktyki studenckie”, natomiast w treści wiadomości: preferowany termin praktyk, liczbę godzin i inne niezbędne informacje.

Miejsce odbywania praktyk

Preferowana przez nas forma to, w aktualnym czasie, praktyki zdalne. Spotkania osobiste będą odbywać się tylko w sytuacjach tego wymagających.

Wszelkie informacje na temat można uzyskać pod numerem telefonu: 604 99 30 20